Go Parking na letišti Ruzyně, Praha

Moderní parkoviště Go Parking u letiště Praha Ruzyně

Kryté parkoviště u letiště Praha

Poloha parkoviště Go Parking

Firma Go Parking s.r.o. začala s výstavbou parkoviště v roce 2006. Parkoviště se nachází v bezprostřední blízkosti Letiště Václava Havla Praha, mezi obcemi Přední Kopanina a Tuchoměřice. Výhodné umístění umožňuje rychlou přepravu z parkoviště, od vašeho vozu na letištnín terminál bez rizika dopravních komlikací.

Parkoviště je od terminálu vzdálené 2 km, tj. 3 minuty jízdy. Rychlostní silnice R7 (Praha - Kladno, Slaný, Louny, Chomutov, Most, Teplice) je míjena mimoúrovňově, takže ani případné kolony na ní nezpozdí cestu na letiště.

Pro spottery a milovníky letadel je parkoviště ideálním místem pro pozorování letadel. Parkoviště Go Parking u letiště Ruzyně je těsně vedle koridoru přistávajících letadel. Můžete je pozorovat zblízka, poletí ve výšce několika metrů nad váší hlavou.

Výstavba

V první fázi byla vystavěna parkovací plocha s kapacitou 500 míst a budova se zázemím. Postupně se parkovací plocha zvětšovala až na současnou kapacitu 3.000 parkovacích míst. V červnu 2014 byl zprovozněn parkovací dům, který umožňuje komfortní parkovaní pro 500 vozidel.

Parkovací systém

Plynulý provoz zajišťuje moderní parkovací systém. Ačkoli je provoz plně automatizován, vždy je přítomna obsluha, která vám v případě potřeby poradí a pomůže. Rezervaci parkování doporučujeme provést předem, zvláště v letní sezóně. Pro slevu na parkování můžete použít promo kód nebo pouze kliknout na následující tlačítko "Rezervace se slevou".

Rezervace se slevou

Bezpečnost parkování

Na parkovišti Go Parking Praha Ruzyně je o váš vůz dobře postaráno. Bezpečnost vašeho vozu je zajištěna kamerovým systémem s desítkami kamer, 24/7 fyzickou ostrahou a případná rizika jsou kryta pojištěním.

Slevy

Kromě slevy na parkování, kterou obdržíte po zadání našeho promo kódu (nebo jen kliknutím na níže umístěné tlačítko) mohou klienti paroviště Go Parking využít různé slevy přímo na letišti Praha Ruzyně, např. v restauracích Mc Donald's, Starbucks, apod. Aktuální seznam slev naleznete zde.

Sleva na parkování

Pro slevu na parkování použijte promo kód LET630 nebo přímo náš bonusový odkaz na goparking.cz.
Pro parkování v letní sezóně (červenec až září) doporučujeme včasnou rezervaci.
Doplatek za kryté stání se platí až na místě.

Využít slevu na parkování
Nahoru